ŠPANĚLSKÝ MASTIN • MASTIN ESPANOL • SPANISH MASTIFF • MASTINO SPAGNOLO • ŠPANIELSKY MASTIN • MASTIN HISZPANSKI •
Španělský mastin Tornádo Erben - vstupte! Mastin Espanol Tornado Erben - entrar Mastin Espanol Tornado Erben - enter

 
  Španělský mastin Tornádo Erben - Mastin Espanol Španělský mastin - Mastin Espanol  
 


O nás:

Se španělskými mastiny žijeme již 12 let, první vrh se u nás narodil v roce 2001 (do dnešního dne jsme odchovali 282 štěňátek). Všichni psi jsou součástí naší rodiny a jsou s námi v každodenním kontaktu. Naše psí smečka má k dispozici obrovskou zahradu okolo domu (téměř 7000 metrů čtverečních), kde psi žijí na volno (žádné kotce u nás nenajdete).

Doma v teplíčku.Terezka a Doník.V létě.Sofie na Vánoce.Oslava narozenin.

Se štěňátky.Pojď si hrát.Terezka a Elsa.S Grace na procházce.Mája a Lois v přírodě.

Štěňátka se rodí za naší přítomnosti, do věku 3 týdnů jsou doma, poté jsou umístěna se svou matkou ve vyhřívané místnosti s volným výběhem ven do zahrady oddělené od ostatních psů. Díky tomu jsou již ve věku 6-ti týdnů čistotná. V době odběru (nejdříve od 8-mi týdnů) jsou štěňátka nebojácná, zvyklá na děti i ostatní psy, přivyklá venkovním teplotám. Štěňátka jsou krmena superprémiovými granulemi. Odcházejí čipovaná, s mezinárodním pasem, odčervená a očkovaná.

Cílem naší stanice je odchovávat typické a zdravé mastiny, proto důsledně kontrolujeme zdraví našich chovných jedinců. Vítáme trvalý kontakt se všemi majiteli našich odchovů a poskytujeme jim plný chovatelský servis.

Naše štěňátka žijí v mnoha zemích celého světa, jako jediná chovatelská stanice z České republiky jsme exportovali 11 mastinů zpět do země původu - do Španělska. Dále žijí naše odchovy v USA, Mexiku, Japonsku, Itálii, Německu, Slovinsku, Finsku, Dánsku, Švédsku, Rusku, Belgii, Holandsku, Francii, Polsku, Rumunsku, Lotyšsku, Maďarsku, Slovensku, na Srí Lance.

Zaměřujeme se na chov mastinů importovaných ze země původu. Do současné doby jsme importovali 5 psů a 6 fen, 10 z nich přímo ze Španělska. Jsme členy španělského klubu pro mastiny AEPME.

Z našich odchovů se podrobilo celkem 62 mastinů vyšetření kyčelních kloubů, téměř 84 % z nich s vynikajícím výsledkem DKK do 2/2 (43x DKK 0/0, 4x DKK 1/1, 2x 1/2, 1x 0/2, 2x 2/2).
V případě, že se u psa z našeho chovu vyskytne závažná dědičná vada neslučitelná se životem (vedoucí k úmrtí psa nebo utracení) do 2 let věku, má jeho majitel nárok na další štěně z naší stanice zdarma. V případě špatných kyčlí, které budou důvodem neuchovnění, má majitel nárok na další štěně z naší stanice za poloviční cenu.

Sofia - ČR
DKK 0/0
Pepita - Francie
DKK 0/0
Urgente - Litva
DKK 0/0
Uffaffaa - Finsko
DKK 0/0
Lois - ČR
DKK 0/0

Pokud se chcete o španělských mastinech dozvědět více, jste kdykoli vítáni v naší stanici, kde Vám rádi poskytene další informace o tomto mimořádném plemeni.

Španělský mastin, Pro zvětšení klikněteŠpanělský mastin, Pro zvětšení klikněteŠpanělský mastin, Pro zvětšení klikněteŠpanělský mastin, Pro zvětšení klikněte

Španělský mastin, Pro zvětšení klikněteŠpanělský mastin, Pro zvětšení klikněteŠpanělský mastin, Pro zvětšení klikněteŠpanělský mastin, Pro zvětšení klikněte

Španělský mastin, Pro zvětšení klikněteŠpanělský mastin, Pro zvětšení klikněteŠpanělský mastin, Pro zvětšení klikněte

 

 
       
 

MATIN ESPAGNOL • MASTIN ESPANOL • ŠPANIELSKY MASTIN • ESPANJAN MASTIFFI • SPANSK MASTIFF • MASTINO SPAGNOLO

   

Kennel TORNÁDO ERBEN © Chovatelská stanice TORNÁDO ERBEN - chov psů španělského mastina

Všechna práva vyhrazena. Použití jakýchkoliv materiálů je možné jen se souhlasem majitele.